Menu

PolBox.TV - najszczęściej wybierana telewizja internetowa

PolBox.TV już od pewnego czasu stała się liderem polskiej tv online na rynku, nie tylko ze względu na świetnie skrojoną ofertę, niewygórowaną cenę, ale przede wszystkim ze względu na dostępność. Już teraz każdy, kto chce cieszyć się oglądaniem telewizji polskiej online, może to zrobić w łatwy i szybki sposób. Wystarczy stabilne podłączenie do internetu i już można korzystać z najlepszej oferty telewizji Internetowej i najbardziej wyszukanej Wideoteki filmów online.

6107e3b1eebf7.jpg

PolBox.TV - dlaczego warto?

Telewizja internetowa PolBox.TV gwarantuje dostęp do najlepszych polskich kanałów, radia i najlepszej w sieci Wideoteki filmów online. Zwłaszcza ta ostatnia to kolekcja ponad 3000 różnych filmów, które możesz obejrzeć po polsku w najwyższej jakości HD polbox. Bez stresu możesz oglądać wszystko to na każdym urządzeniu podłączonym do internetu.

PolBox.TV w żaden sposób nie ogranicza swoich Klientów. Dzięki funkcji Multiroomu możesz podłączyć, aż 4 różne urządzenia w ramach jednego abonamentu. Nie ma również znaczenia, czy masz w domu zwykły telewizor, Smart, czy Apple TV. PolBox.TV działa na wszystkich urządzeniach w Twoim domu!

Telewizja internetowa PolBox.TV to nieograniczone możliwości i najlepsze rozwiązania dla wszystkich Klientów. Chcesz mieć dostęp do najlepszych kanałów informacyjnych, sportowych, rozrywkowych i oglądać polskie filmy online bez ograniczeń? Wszystko to, i wiele więcej znajdziesz właśnie w pakietach PolBox.TV. Nie ma nic lepszego, niż ciągły dostęp do najbardziej wyselekcjonowanej Wideoteki filmów online, wracanie do ulubionych serialów, dzięki funkcji “Bookmarks” i możliwości kontroli najmłodszych domowników, czy oglądają dozwolone kanały.

6107e3c3913b0.png

PolBox.TV - specjalna oferta promocyjna

Oferta PolBox.TV stanie się idealnym rozwiązaniem dla całej Twojej rodziny. Masz możliwość skorzystania aż z 3 różnych pakietów: Basic, Family, Premium. Każdy z nich jest odpowiednio dopasowany do Twoich wymagań, jak również domowego budżetu. Nie można zapomnieć również o specjalnych pakietach promocyjnych, dzięki którym możesz korzystać z telewizji online nawet do 3 miesięcy gratis. A dodatkowo, abyś sam się mógł przekonać o jakości PolBox.TV możesz skorzystać z 3-dniowego promo, który udostępnia Ci polską tv online zupełnie za darmo. Klikasz i masz, takie to proste! Wystarczy jedno kliknięcie, i polska tv przez internet PolBox.TV i najlepsza Wideoteka filmów online na zawsze zagości w Twoim domu.